Mr. Marek

Odhadnete přibližně procentuální nárůst otázek vztahující se k OSN za poslední rok?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nárůst určitě nějaký byl, stejně tak jako u otázek týkajících se suverenity států. Spolehlivě mě to odrazuje od dalšího setrvání na tomto webu. Aby mě nerozbolela hlava, pustím si kvalitní muziku a jdu si udělat kafe. Nebo Bloody Mary.

Další odpovědi
zjentek

Tady na webu téměř nulový. (;

aliendrone

Nepotřebuji odhadovat, VÍM, že je přímo úměrný Lgee/CTTON/etc. aktivitě! ;) :D

RestInPeace

54000%

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

kubeo88

Příspěvek smazán administrátorem.