Filip84

Obtěžují vás či vám jinak vadí lidé, kteří jdou k automatu pouze za účelem, aby v něm nalezli peníz?

Pár modelových příkladů z praxe:

  • jdete na nákup, sami, s manželkou, manželem, registrovanou partnerkou, registrovaným partnerem, rodiči nebo tak něco a podobně, chcete si vzít vozejk na ten nákup, nachystáte si žeton / peníz, přistoupíte k tomu domečku pro vozejky a tam zavazí Leprechaun, hledající peníz,
  • zastavíte se v Lidlu, Kauflandu atp., že si dáte Kaffee nebo čaj z automatu. Přistoupíte k automatu, nachystáte si peníz, hodíte peníz do automatu, vyberete požadovaný produkt, vypadne kelímek a ten automat vyrábí požadovaný nápoj. Vy využijete času a podíváte se na placatý přístroj, když vtom přiskočí Leprechaun a bude se vám snažit sebrat peníz, který vám automat mezitím vrátil (protože jste třeba platili Kč 20.00, a tak vám automat vrátil Kč 5.00).
  • přijedete na placené parkoviště, spěcháte. Přijdete k automatu na placení parkovného, a tam Leprechaun hledá peníz!

Mne tito skřeti obtěžují. Neříkám, že to je něco strašného, taky i z posledního výzkumu stran procentuálního zastoupení Leprechaunů ve společnosti (zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chodite-ve-svem-meste-take-pravidelne-kontrolovat-automaty-a-voziky-zda-v-nich-naleznete-peniz) vyplynulo, že například zde jsou pouze dva, takto maskovaní jako Rokio I. Kauflandský a Arne, nicméně, je to otravné.

Znáte nějakého takového Leprechauna? Máte s ním nějakou zkušenost, prožitek, zážitek, nebo tak něco a podobně?

Tento dotazník je určen pro lidi, nikoli pro Leprechauny a jiné skřety, poněvadž je jasné, že když někdo sám hledá peníz, ostatní hledatelé penízů mu vadit nebudou. Bude vytvořena zvláštní anketa pro Leprechauny a jiné skřety, jak to mají s ostatními hledači penízů – výhledově.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ne, nevadí mi.

Naštěstí v Praze se toto jednání neděje, alespoň ne v mé přítomnosti. Takže mi to nevadí. Kdyby mne však tento hledač penízů blokoval, vadilo by mi to.

Další odpovědi
quentos

Žádného takového hledatele penízů neznám, nemohu tedy posoudit.

To jsem ještě nezažil…

Rocker

Ne, nevadí mi.

Už jsem se s tím občas setkal.
Většinou jsem mu tu pětikorunu nechal,mě to neublíží a jemu to udělá radost

jáára

Žádného takového hledatele penízů neznám, nemohu tedy posoudit.

kendirr

Ne, nevadí mi.

aliendrone

Filip84>>> „Tento dotazník je určen pro lidi…“ ?!?
To jako VÁŽNĚ ses rozhodl protěžovat podřadné, méněcenné a celkově nanicoidní zástupce chlupatých primátů před všestranně NADŘAZENOU a téměř bohům rovnou rasou ALIENŮ?!? 😮

Filip84

Mravenec: Když by Ti to vadilo, tak jsi měl odpovědět ano.

Protože oproti žebrákům drobných na alkohol, nebo sběračům vajglů, Leprechauni nejsou tak častí, a hlavně, jsou víc rafinovaní.

Takže ono taky záleží, co za skřeta to potkáš. Většina není blbá, ne až tak blbá, aby ti tam lezla právě ve chvíli, kdy si kupuješ to, co ten automat prodává. Ovšem jsou výjimky, jako je např. Leprechaun autista.

Jak vidno, tato indisposice už doputovala i do světa víl, anjelů a skřítků. Oni za to nemohou, oni prostě neodhadnou, kdy už „mohou“ jít zkontrolovat mincovník, jestli v něm není peníz, a kdy nemohou, protože v něm sice i třeba peníz je, ale je to peníz někoho jiného. Nebo tam sice peníz (už) není, protože kupující zaplatil přesně, nebo už peníz z mincovníku vybral, ale stejně „nemohou“, protože si tam pán kupuje nápoj. Oni jsou sociální sloni, vrazí tam a kontrolují mincovník.

Je také možné, že to nedělá jen Leprechaun autista, ale také staří Leprechauni. Protože jak oni jsou do těch penízů zakletí, prokletí, očarovaní, posedlí, a tak vůbec, podobně, všecko dohromady a ještě mnohem víc a hodně, tak se dostaví bažení po penízu. On jde, takto zvečera, kolem Kauflandu, vidí automat, vidí mincovník a se dostaví bažení po penízu. Tak, na nic nečekaje, vyrazí sokolským krokem přímou cestou k mincovníku, a na lidi, Čaroděje ze země Oz, Harryho Pottera nebo jiné Leprechauny, nedbají.

Je i možné, ba docela pravděpodobné, že to je kummulace toho, že ten skřet je starý, autista, a k tomu má v hlavě Helmuta, co schovává věci po baráku. Ale to dosud nevím, až nějakého lapím, podrobím ho outrpnému vejtazu, a pak to zjistím!

Mravenec

Začíná to být tak ožehavé téma a poutavě popsáno, že to snad zkusím, zítra mám volno, tak udělám šetření v mincovníku všude, kudy půjdu. A bude hnedle peníz na Vánoce. 😀😀😀

Filip84

Quentos: Vezmi rodinku na vejlet do Znojma, tam řádí, v Kauflandu, Rokio I. Kauflandský, zažijete!

Jinak je to méně časné, než třeba vágus vytahující vajgly z popelníku, protože, krom vágusů, to dělají různí „chovanci“: lidé s nízkým intellektem, autisté atp.

zjentek

Filipe, ty osobně nijak nejsi lehce chycen v autistickém spektru? Chudáčku… 🤷‍♂️