dust8

Novinky píší: Mladý muž se zapálil na pražském Václavském náměstí. Pak skočil do kašny. Zpravá má 193 lajků. Proč, Bože?

To se 193 lidem jako líbí, že se někdo pokouší upálit? To jsme už takové necitlivé kreatury?

Mladého muže pod Národním muzeem si pár minut po půlnoci všiml operátor kamerového systému. Muž se podle strážníků polil hořlavinou, zapálil a následně skočil do kašny, kde plameny uhasil.
Více informací ve zdroji.

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-mlady-muz-se-zapalil-na-prazskem-vaclavskem-namesti-pak-skocil-do-kasny-40436749

Odpovědi
coldtramin

Tento režim uctívá jen Palacha a západní hodnoty

Drap

To je každého věc. Třeba se zapálil na podporu Ukrajiny.

elkon

Proč to sleduješ? Pusť to z hlavy.

led

To ocenili jeho rýchlu reakciu, skok do vody, keď pocítil oheň, nie sebazapálenie…
Na sebaupálenie majú monopol iní borci.