zjentek

No není ten předseda vlády pan Fiala chytrý chlap?

https://www.y­outube.com/shor­ts/BnovCrVLbLQ

Člověk žasne jak nad prezentací moudra, tak nad moudrem samotným.

A vůbec, kohopak byste tam chtěli, že si porád tak stěžujete?

Nejlepší odpověď
Drap

Máš pravdu, toho bychom mohli i vyvážet.

Další odpovědi
aliendrone

Čéče, tak ti nwm O ČEM KONKRÉTNĚ mluví. :D :D :D

Upozorňuje snad na to, že napravit to, co (slovy z odkazu – sry) BLESKOVĚ DOMRDALA „pětikolka“ bude MNOHEM TĚŽŠÍ, než náprava škod způsobených čtyřiceti lety panování bolševismu? :o :(

BTW – důchodci by měli přestat nadávat na mladé. Takovou mládež totiž asi nikde jinde NEMAJÍ. Usilovně platí na důchod, jakkoliv jim fialový hnus na rovinu řekl, že důchod mít NEBUDOU ANI NÁHODOU! Tomu říkám oddanost věci, jen tak dál! ;) :)
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/ritime-se-do-zdi-mladym-rikam-ze-duchod-mit-nebudou-tvrdi-fiala-173970

Inu havloidní dem(ent)okracie ve vymývání mozků se překonává. Když si jen vzpomenu na bývalé ideologické referenty s jejich zoufalou agitací (byli všem normálním lidem k smíchu)… :o

Gus_Fring

Kobliháři, víte vy vůbec, že je to upravené?

rrihamirek1

Ne to opravdu neni ;)

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tbVmULhdM-k

Thomas Angel

No jelikož je Fiala profesor, doktor filozofie, doktor a magistr práv tak ano, je to chytrý chlap. A teď se zeptám, kolik titulů máte vy?

aliendrone

Pepa25>>> Ehm, ono je na Fialově činnosti něco KOMICKÉHO? Mně to připadá spíše jako exemplární ukázka TRAGÉDIE. Tou výzvou k UDÁVÁNÍ ¨SPOLUOBČANŮ to dodělal, taková „třešnička na dortu“, co ale čekat od dem(ent)okracie, že? :(

Fakt, že politický turista Kalousek (hlavně zůstat u koryta!) nemůže „za všechno“ je i tak zřejmý. Na to, aby všechnu tu ubohost a svinstvo současného zhovadilého režimu zvládl JEDEN člověk je toho zkrátka příliš, byť by se 1000× sebepropagoval jako „nejlepší ministr financí v Evropě“. OMG, ještě DNES mi ty cedule na jižní spojce hnou žlučí, když si na ně vzpomenu. :(

Pepa25

To má být jako vtipné, sestříhat video a doplnit tam vulgarity? Jak málo některým stačí ke štěstí … Jak říkal jeden chytrý člověk: dokud žije Kalousek, všichni lůzři ví, že „za jejich nepovedené životy může Kalousek“ a je to 😉

Gus_Fring

👍