Kepler

Neznáte přesnější znění tohoto vtipu? Moc si ho nepamatuju.

Alien navštívil Brno, a protože měl strašnou žízeň, začal pít vodu z kašny. Kolem šel Brňák a povídá:

  • kémo nechlastej tu vodu, pařmeni do toho chčijó a blijó!
  • aha, vole, já to tu neznám, jsem ze Žižkova
  • ale nic, enem si dělal prču, to je pramenitá voda, jen chlemtej!

Nejlepší odpověď
quentos

Mělo by to být nějak takhle:

V Brně pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu Brňák a povídá: „Kémo, nechlemté tu vasrůvku z tej kaserne, blejó do teho pařmeni a chčijó do teho morgoši!„
Chlápek se otočí: "Promiňte, pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy.“
„Aha… říkal jsem: pijte pomalu, voda je studená…“

Další odpovědi
Kelt

Znám to ve dvou variantách
Bača volá – Nepite tu vodu, otrávená je.
Cože?
Bača Pite pomulu, je to studené.

No a verze, kterou jsi napsal, je Pražák v Brně. Pointa je stejná.

aliendrone

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QdTMmKiN­pg4 ;) :D :D

Dochy

V Brně pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu Brňák a povídá: „Tý, kémo, nechlemté tu vasrůvku z tej kaserne, blejó do teho zkalené machři a chčijó do teho morgoši!“ Chlápek se otočí: „Hele pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy.“ – „Aha tak to jo“, říká Brňák a pokračuje: „Povídal jsem, voda je to dobrá, ale studená, tak pijte pomalu, ať se nenachladíte…“

Takhle nějak jsem to znal (alespoň tu poslední větu), nyní nalezeno na
http://www.lubosovy-vtipy.net/pub80­.html