zjentek

Nevíte někdo, kde je Agneta?

Otázka mírně chatovací, ale líbily se mně její otázky, posuďte sami:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ohriva-se-mozek-myslenim-jako-pocitac-a-musi-se-taky-chladit#discussion

Odpovědi
marci1

Zřejmě to bude anděl s čertem v těle. 🙂
Info v jejím profilu: „Mám čerta v krvi, anděla v srdci, a absolutní šílenství v hlavě. :DDD“

da ny

Kdo ví…?
Jedno je jisté, v posteli se nepřemýšlí..... :) Zbytečná námaha, plýtvání časem…

quentos

Tipoval bych, že v Německu.

zjentek

@quentos: co tady všichni máte s tím Německem? Já nic nevím… to je nefér ;(