Marty Koller

Nevíte někdo, jak se jmenuje tento film o čarodějnicích?

Někdy jsem to tenkrát viděl, jenže minule šel film kde hrál Dwayne Johnson, a ten film se jmenoval Útěk na horu čarodějnic, když jsem to viděl, uvědomil jsem si, že to není o čarodějnicích. Tenkrát to byl nějaký akční thriller film, a ne žádný horor. Byl to film o tom, jak děsivé čarodějnice unesly jednu holku a hlavní hrdina toho filmu ji šel zachránit. Hrál tam známý herec, ale už nevím kdo. Říká vám ten film něco?

Odpovědi
Themeansar

Útěk na Horu čarodějnic (v originále Race to Witch Mountain) je americký sci-fi film z roku 2009, který je remake původního filmu Escape to Witch Mountain z roku 1975. Obě verze mají základ ve stejnojmenném filmu z roku 1968 od režiséra Alexandra Keya. Film režíroval Andy Fickman a v hlavní roli se představili Dwayne Johnson, AnnaSophia Robbová, Alexander Ludwig, Ciarán Hinds a Carla Guginová.

Natáčení filmu začalo v Los Angeles v březnu 2008. Film byl uveden dne 13. března 2009.