jsemjá

Nevím proč, ale příjdou mi divní ti lidé, kteří si na profil dají svojí fotku. Co vy?

Jsem divný já, nebo oni, či si to myslíte taky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že je to úplně jedno. Anonymita je v podstatě zachována, pokud někdo z rodiny nebo známých nechodí na tentýž web – pravděpodobnost je malá. A pak stejně může říct: to nejsem já, jenom matu a desinformuju. Já docela oceňuji, když o účastníkovi alespoň něco málo vím – jak je starý, odkud je apod. Takhle si ho s něčím konkrétním spojím a mám alespoň nějakou představu. Možná jsem konzervativní, ale avatar by měl tak trochu charakterizovat účastníka, stejně jako nick.

Další odpovědi
briketka10

Nechápu Tvůj důvod?
Mě se to líbí a proto
mám i tu svou 😁

anonym

Jejich svobodná volba. Jsem rád, že každý uživatel se může rozhodnout dle libosti. Osobně se mi líbí ale i kreativní profilovky, třeba Hufnágla, taková veselá. No a Kepler je Kepler a víš, co čekat.

Vojta24

To záleží hlavně na tom, zda na tento server jdete už s jistotou, že za cokoliv, co tu napíšete, by Vás ve skutečném životě hanba fackovala …

anonym

briketka10: Jen jestli jste to Vy! :D Viz zajímavý postřeh Keplera o jehož autenticitě nepochybuji.

briketka10

Jsem to já o tom nepolemizuj ani nepochybuj 😁

anonym

Kepler: Z tvé fotky lze vyvodit snad jen věk a zájem o vědu, to také není moc informací, když už jsme u toho :)

Kepler

Tak přece jenom je to anonymní web. Kdo mě sleduje déle a má zájem, mohl se už o mně dozvědět mnohem víc. Já na tom tolik nebazíruju a nemám co skrývat, kromě přesné adresy a dalších osobních údajů. Mimochodem to není moje fotka, ale avatar. 🙂

anonym

To není tvoje fotka?...... Mně nějak podceňuješ Keplere! A ještě volíš ANO, ale to je zatím alles. Beztak jsi už pro mě symbolem toho webu, jemuž vkládáš étos.