Nini123

Jak ve 14 letech zrychlit růst prsou?

prosím poraďte

Odpovědi
anonym

Třeba pomůže cvičení, ale jinak tomu nech přirozený průběh. V 15 vývoj pokračuje.

Edison

Komu není dáno…

anonym

Nic nezrychluj a nech to na přírodě. Do stravy zapoj více bílkovin a chod pravidelně cvičit do posilky, což je dobre tak jako tak.

dubraro

Asijský recept prý je prsa poplácávat. Pokud se tím dosáhne jejich lepšího prokrvení, může to mít určitý význam.

da ny

Nijak.
Kolem 20. roku věku budete mít zhruba jasno, čím Vás příroda a geny obdařily.
Po dětech a kojení mají některé ženy, o 1 – 2 velikosti prsa větší, jiné menší.
Cvičení prsní sval prsa zpevní, zřídka zvětší.
Neřešila bych malichernosti.
Pro život je důležité hlavně zdraví a jiné hodnoty, než vzhled.

Dochy

Poradíme trpělivost. Jakékoli umělé zásahy jsou pokud vím dvojsečnou zbraní.

quizzi

Buď ráda za to, co máš. Velká prsa jsou jen na obtíž. Vzhledem k tomu, že jsi ještě ve vývoji, tak ti prsa ještě narostou, že budeš ráda vzpomínat na dobu, kdy jsi je měla malá. Velká prsa ženám obvykle přinášejí zdravotní komplikace.

Gonfaloniér

O tom, jak moc vyrostou je to hlavně v genech a máš na to ještě čas, vývin je circa tak do dvaceti let. Může to být i víc, ale i trochu míň, příjde na jedinci.
Co ale asi může pomoci je pravidelné cvičení, to pomůže cirkulaci krve, tvoření správných látek a hormonů, zbavení toxinů a celkové zdraví a správný vývin.
Pak ještě správná strava, najdi si na internetu potraviny, které podporují růst prsou, bude jich hodně. Určitě tam budou nějaké luštěniny, určité druhy zeleniny a kdo ví, co ještě.
Přeji hodně zdaru! ;)

Gonfaloniér

da ny… „malichernosti“? Je vidět, že jste žena. Podle mně si klade docela rozumné otázky. :'D

Dochy

Mno… já nejsem žena. A popravdě zrovna velikost v jistých oblastech je to poslední co by mně zajímalo. Můj názor: Příroda (zpravidla) ví nejlépe jak má co narůst.

Gonfaloniér

:O