zjentek

Nestýská se vám po některých přínosných uživatelích?

Tak namátkou jmenuji:

briketka10
ivzez
dudu
Damiana
Michal Kole
JáJsemRaibek
badisko
Johanna56
klumprt
zzzzz
Pusynka50
Samba
Agneta
huxa
piclizka
Kryšpín
vyšpulín
Odpovedi.cz…
atd atd…
atd atd…

Nejlepší odpověď
quentos

Odpovedi.cz tady jsou, přece admin neodejde ze svý vlastní stránky.
JáJsemRaibek je tu pořád, jen pod jiným nickem. ;{)>
Briketka žije, občas býváme v kontaktu.
dudu je tu taky pořád, poslední odpověď napsal před 10 dny.
Michal Kole je bohužel po smrti, třeba vymyslí, jak sem psát i ze záhrobí.
Piclizka nikdy neexistovala, asi myslíš pizlicku. :{)>
Kryšpín byl přínosný konkrétně čím?

Další odpovědi
JežíšKristus

Všechno to jsou budižkničemové. Kdyby za něco stáli, tak jsme již překonali YahooAnswers a Quoru v návštěvnosti.

Malvína

Občas jsem hledala nějakou otázku v lupě a zjistila jsem, že bych si pravděpodobně dost hrála do noty s Damianou. Bohužel jsem ji nezastihla. Asi sem už dlouho nechodí a já tu zase tak dlouho nejsem. Pojila by nás láska k milovaným Mariánkám 🙂