Kepler

Nestali bychom se alkoholiky, kdybychom pokaždé zapíjeli nového ministra?

Má tak krátká životnost ministra vůbec ve světě obdobu? Tohle jasně ukazuje, že co náš politik, to kriminálník…

Nejlepší odpověď
Ametyst

Kdo chce pít, může pít. Lidé mají naštěstí vlastní život a svých starostí dost, než aby nábožně naslouchali vrchnosti a bez ní si nevěděli rady.:-)) Bez vlády snad nelze přežít? Pak se vrátíme k Desateru.

Další odpovědi
zjentek

No především se položme na otázku, proč vlastně chodit k volbám, když libovolného ministra si vláda mění svévolí kdykoli se jí zlíbí, bez dalšího vlivu řadového ovčana, tzv. civila.

Tohle je přesně jedna z klasických situací v bývalém evropském východním bloku, kdy si ovčan dělá šoufky z velmi vážných a pro něj citlivých událostí, bo ubožákovi vlastně nic jiného nezbývá. Přitom ovčan má tu moc manipulovat vládou. Ale to on ne. On raději nechá vládu manipulovat sebou. Proč? To vážně nevím. Že by respekt z tajtrdlíků? Nebo strach mluvit. A tlama se otevře teprve tehdá, až nějakej Feri vleze dámě/nedámě do kalhotek? Pak ho něco jako ukamenujeme nějak jako Kevina Spaceyho? A do tý doby byl ovčanoj vzorem? Tak ti nevím, no… Ale já jsem jenom obyčejný cyp z Prajzské, neřeš…
Fšak na každém šprochu prý pravdy trochu. (;

marci1

Zapíjet? Na těch pár týdnů vždycky? A teď už ani toho dalšího zapíjet nemusíme, ten tu už byl. 🙂

L.G.

Zapijíme rovněž příchod staronového 🍀.

Emefej

Dnešní doba způsobuje ve vládě chaos. Dříve jsme to měli mnohem jednodušší. Když jsem chodil na základku, učil jsem se o ministrovi Šrougalovi, na střední také, na VŠ jakbysmet, potom jsem pracoval a s. Štrougal byl ve vládě pořád. To byly idilické časy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.