zjentek

Nemožnost cestovat + sportovat = přežívání/živoření?

Nejlepší odpověď
da ny

Pokud to tak člověk vnímá, pak ano.

Mám příbuzného, který neživoří, má dostatek finančních prostředků. Cestování
ho nezajímá. Když nevidí vodňanský kostelíček (věž), není ve své kůži ±)
Sportoval za mlada, věnoval se i mládeži ve fotbalovém klubu.
Zničil si zdraví, jeden z kluků se díky sportu, téměř dopracoval k invaliditě.
ijé šťastně a spokojeně. Cestování, ani sport, jim ke spokojenosti nechybí.

Bez zbytných věcí se člověk obejde. K životu je nepotřebuje.
Cestování a sport (nezaměňovat za pohyb), jsou věci zbytné
i když, pro někoho příjemné a běžný standard.

Je to také otázka psychické vyspělosti a odolnosti člověka.
Moje představa živoření je, že nemám kde hlavu složit. nemám střechu nad hlavou, židli a postel. Nemám co jíst, trpím hlady. Jsem jako kůl v plotě. nemám přátele, známé či rodinu. Neumím vnímat krásu kolem sebe, naplnit část času něčím, co mne těší.
Je mi zima, nemám na teplé oblečení ze sekáče, teče mi do bot.
Jsem líná/hrdá požádat, přijmout pomoc, tam, kde se nabízí.

Další odpovědi
elkon

Subjektivní názor. Každý to má nastavené jinak, po svém.

Safast354

Každý má jiné sny a cíle. Co je pro někoho přežívání, může být pro někoho super život. A samozřejmě naopak. :)

Drap

A kdo ti brání?