zvonisek

Nemám chuť do života, co s tím?

Mám pocit, že vše pěkné se kamsi vytratilo? Mám strach, že mi praskne aorta.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Už ZASE?!? Vem si provaz a jdi do lesa… ;) :D :D

Další odpovědi
Edison

Už milionkrát jsme ti doporučili návštěvu odborníka.

yuko

Tak o tom napis tu knihu, chces byt prece spisovatelka. Cas na to mas.

Kelt

Tak před chvílí jsem tě pochválil a koukám, že místo do předu, jdeš zpátky. Jako bys ztratila kouzelný prsten a objevuje se zase beznaděj. Chvíli je pěkně, chvíli bouřka a to se střídá. Ale jestli máš tělesné problémy, tak to nepodceňuj.

anonym

Dejte si zmrzlinu. Točenou.

nyjono

To přece už dlouhou dobu víme.
Najdi si něco, co tě bude bavit.
A brzo, pesimismus zvyšuje riziko demence.

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/negativni-mysleni-prispiva-k-riziku-demence-tvrdi-vedci-108800#seq_no­=1&source=hp&dop_a­b_variant=298100&dop­_req_id=i7Vge­cIlaMV-202006082150&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=