kefud

Proč nejde zvuk videí na PC?

Při přehrávání videí centrum.cz a seznam.cz na PC (W10) mi nejde zvuk. Zkoušel jsem restart: Tento počítač-spravovat-služby a aplikace-služby-zvuky systém Win bez úspěchu. Ve správci zařízení mi to ukazuje zařízení spuštěno, nevím jak dál.
Jako monitor k stolnímu PC používám TV Sony, zvuk jde normálně i při přehrávání ze STB. Zkoušel jsem na Google Chrome v Seznamu spusti video, tak tam zvuk slabě jde, ale hlasitost musí být nastavena na 100%.

Odpovědi
postcd

Kliknu pravým tlačítkem myši na ikonu reproduktoru v pravém dolním rohu obrazovky jak je lišta s malými ikonami.
V objevící se nabídce 1) otevřu směšovač hlasitosti a 2) „Zařízení pro přehrávání“.
Ujistím se že je aktivní správné zařízení a ve vlastnostech zařízení se ujistím že má nastavenu hlasitost.
V internetovém prohlížeči ve video přehrávači nesmí být hlasitost ztlumena. Ano a zkusit i jiný prohlížeč internetu, případně anonymní okno toho samého prohlížeče (někdy jsou v něm vypnuta rozšíření).
Vypojení a zapojení zařízení které zvuk přehrává. Restart internetového prohlížeče. Restart počítače.

elkon

Asi máš vypnutý u videa.

quentos

„Nejde zvuk u videí na PC?“ – Ne, nejde.
„… nevím, jak dál?“ – Ne, nevíš.

(Odpovídám přesně na to, na co se ptáš.)

anonym

Zvuk vám nejde pouze u videí, a to pouze na stránkách centrum.cz a seznam.cz? Jestli ano, tak je možný, že budete mít nastavený nějaký omezení pro daný stránky v prohlížeči, nebo vám to může blokovat nějakej doplněk.

Zkuste jinej prohlížeč.