reika

Nejde mi přesunout soubor z flešky na Plochu pc

Nevíte, jak na to? Děkuji.

Odpovědi
Justin1

Je to opravdu soubor, není to jenom zástupce? Hlásí počítač nějakou chybu? Máš možnost soubor kopírovat někam jinam, třeba do složky „Dokumenty“?

Kepler

Nejsnadněji to jde prostým přetažením ikonky myší z Total Commanderu.

elkon

Někdy se to stane, když je uzamčená fleška.

zvonisek

Jak je to možné?

Taniya khan

I read this paragraph completely regarding the comparison of the newest and previous technologies, it's an awesome article.
<a href=„https:/­/www.modelescor­tsindelhi.com/“>es­cort service near me</a>

reika

Justin1 = je to soubor, pc chybu nehlásí, nejde to ani přetáhnout, je to nějaké mrtvé. Dá se ten soubor ještě nějak zachránit? Je to pro mne důležitý…

Justin1

Zkus odpojit flešku, restartovat počítač, připojit flešku a znovu kopírovat soubor na plochu nebo do dokumentů. Kdybys měla k dispozici jiný počítač, zkus to i na něm. Jinak nevím, co by se ještě dalo zkusit.