Mr. Marek

Necháváte metro ujet, nebo se snažíte na poslední chvíli přiskočit, než se zavřou dveře?

Nejlepší odpověď
Kelt

Do Prahy se dostanu jednou dvakrát za rok a proto si počkám, až metro přijede a v klidu do něj nastoupím. Obvykle mám dost zavazadel, tak jedu s časovou rezervou.

Další odpovědi
doktorwho

Radši bezpečně, nechám to odjet a počkám.

Midoc

Když jsem nedaleko a vidím ho, tak přiskočit.

cochee

Nechávám ujet naprosto všechna metra a dokonce tam ani nevstupuju. Ono je to ze Severní Moravy krapet daleko.

Dochy

Podle situace…
Záleží na tom jak moc spěchám,
Jakou mám aktuálně náladu,
Jaká škvíra ve dveřích ještě zbývá.

Obvykle nastupuju jen když považuji za jisté že projdu bez dotyku dveří.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.