Cenobita

Nechali byste si od paní v odkazu níže poradit nebo si nechat předpovídat vaši budoucnost?

Údajně je to nějaká významná rumunská vědma (nepátral jsem), já osobně bych ji raději ani nekontaktoval. A proč působí na vás nedůvěryhodně, nebo jen nevěříte věštcům? Nebo jí věříte a působí na vás jako spolehlivá paní? Já ji vnímám jako někoho, kdo mě chce oškubat.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, nechal(a)

Nechal. Paní působí velmi věrohodně, vkusně a solidně. Přesně na tento typ lidí se obracím se zásadními otázkami svého života.

Další odpovědi
anonym

Jiné

Paní dostala jistě pár korun za falešnou reklamu a má nyní vystaráno na nějaký čas, než se vrátí opět makat do obchodu.

Vypadá to, že moje budoucnost blokuje ADBLOCK, který mi veškerou reklamu blokuje a to mám i další doplňky na další nevyžádané prvky na internetu. Holt stačí si s tím trochu hrát a zajímat se o to a pak člověka nemusí zbytečně nic obtěžovat.
PS: Stačí zadat hledat Adblock Plus na Google stránce.

Kepler

Ne, nenechal(a)

Jednak na takové peechoviny nevěřím, jednak je ten obrázek tak teatrální, až je směšný, nedůvěryhodný.

redy

Ne, nenechal(a)

Vůbec se mi nelíbí, spíš by mě vystrašila, kdyby na mě někde jukla. ☹

Tváří se jako nadčlověk a přítom vypadá,jak vypadá 🙂

Na cigánku slušný, když ji lidi platěj za výcuc z prstu, jejich věc…

ivzez

Jiné

Podle mne je to jenom „figurka“, kterou někdo nafotil do reklamy.
Nepůsobí na mne ani nedůvěryhodně, ani důvěryhodně.
„Věštit“ si nenechávám od nikoho, nevěřím žádným „věštbám“.

Nuk nuk

Jiné

Věštcům obecně nevěřím a nevěrohodně na mne působí většina z nich.
Tu paní znám jen z té dotěrné reklamy, která se zde vyskytuje, nevidím důvod, proč bych jí měla důvěřovat, ale hlavně je mi úplně ukradená.

dubraro

Ne, nenechal(a)

Proč bych chodil za nějakou Rumunkou, když vědmy, čarodějnice a věštkyně jsou v dostatečném počtu u nás.

GM

Ne, nenechal(a)

yuko

Ne, nenechal(a)

Zdimacky penez. Ale mate-li jich prebytek, tak zalezi jen na Vas, cemu chcete verit. Nikdo nevi, co ho ceka za rohem.

BlurryFace

Ne, nenechal(a)

replicator

Ne, nenechal(a)