jmachan

nebudu platit pokutu?

zjistil jsem ze mi dnes konci platnost ridicaku.dnes jsem si vyrizoval novy.stary mi nechala.chtel jsem duplikat,a rekla zese nevydava.dostanu pokutu kdys me zastavi policie?

Nejlepší odpověď
cukrar

Máte platný doklad?
Můžete řídit bez platného dokladu?

Další odpovědi
jáára

Nesmíš řídit, dokud nebudeš mít nový.

anonym

Pokud tě dopravní policie bude kontrolovat, zřejmě dostaneš pokutu, protože nemáš platné doklady, i když si vyřizuješ nové, ale pokud je policie chápavá, zjistí si ve své databází, jestli opravdu ŘP vlastníš a na jakou skupinu a nechala by tě bez povšimnutí. Ale na to bych rozhodně nespoléhal.