Marty Koller

Jaký máte názor na snapchat?

Odpovědi
elkon

Nepotřebuji používat kdeco.

Mulisákus

Myslím si, že je to špionážní systém zaměřený na všechny uživatele. Jinak by nebyl důvod nutit miliony uživatelů posílat denně fotografie všem ostatním.

Mimo to si většina uživatelů podmínky ani nepřečte. Jejich fotky jsou legálně marketingově využitelné snapchatem samotným i třetími stranami.

Beruškazamla

Snapchat používám takže můj názor je skvělý. Máš tam filtry na fotky ,chaty stories a spotlight ,mapu ještě hry které můžeš hrát s kamarády apod.