jirka F

Natáhli jste se někdy na náledí až tak, že vám to způsobilo újmu na zdraví?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Když jsem se jednou v zimě vracela z dlouhé cesty autem, řídila jsem. Přijela jsem před dům, vystoupím z auta a hned jsem sebou sekla a zvrtla si kotník. Tam mi došlo, po jakém ledě jsem desítky kilometrů jela, úplně v klidu.:-))

Další odpovědi
anonym

Moje dávná přítelkyně má CIPA. Co 5 minut na ledě si musí provést kompletní prohlídku. Během 20 minut dvě zlomeniny a přeřezaná šlacha. Zdravotníci neposlouchali, nechápali důležitost toho A po CIP → ošetřovali ji v leže na tom ledu. Takže nakonec ještě podchlazení. Tehdy málem zemřela – 20 minut na ledě …

elkon

Ne.

quentos

Ano, třikrát jsem si na něm zlomil ruku.

GM

Jako Ametyst. Po vystoupení z auta jsem sebou švihla na záda a narazila jsem si hlavu a po zádech jsem na ledě zajela z větší části pod auto a nemohla vylézt, na obrácení na břicho pod autem není místo. Bylo to večer, nikde ani noha. Zrovna dnes jsem si na ten zážitek vzpomněla, protože u nás silně prší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hong Kong

Příspěvek smazán administrátorem.