Viktorie II.

Napadlo vás nějaké domácí zvíře nebo pták /krocan, kohout a jiní/?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, pes, a to za poměrně kuriózních okolností – šel jsem po silnici, najednou se zpoza mě vyřítilo nákladní auto tak široké, že jsem instinktivně uskočil co nejdál od silnice a namáčkl se na plot. V tu ránu za plotem vystartoval pes, přiřítil se ke mně a přes plot mi rafnul po ruce. Naštěstí (ať již to byl záměr nebo ne) nekousl, ale měl jsem tam ještě nějaký čas otisk zubu.

Další odpovědi
Drap

Ano, jako dítě kohout a potom celá řada zvířat. Beran, pes, kouslo ně prase, poškrábala kočka, a nevím co všechno ještě.

Kepler

Z těch milých zvířátek by se dala založit zoo: pes, kočka, husa, kohout, kozel, všechny si asi nevzpomenu. Jednou se na mě dokonce rozběhl bejk, když jsem mu vlezl do ohrady, tehdy jsem si patrně vytvořil osobní rekord ve skoku vysokém.

GM

Ano, skočil mi na záda kohout, když se předtím za mnou potichu plížil až do rohu ke skleníku, odkud nebylo úniku. Hned jsem šla pro nůž…

Ametyst

V dětství mě asi nejvíc štípaly husy.

elkon

Houser u babi, někdy před více než padesáti lety.

Dochy

Když jsem byl malej tak jednou se husám chtělo… Pak jednou u známých/neznámých nějakej podvraťák… držel se hezky z dosahu a jak jsem se k němu otočil zády, šel po nohavicích (a to se psy obvykle vycházím, kdyby si řekl, klidně se nechám očuchat, ale on už od začátku měl asi nějakej napoleonskej komplex či co)

Smack

Krůtí prsní řízky na panvičce.

Emefej

Ano, v mládi několikrát.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.