kekitka

najdu si nekdy kluka?

moje kamoska je velice bohata ja jsem chuda ona ma kluku dost a ja nemam zadneho nevite o nakem?

Nejlepší odpověď
fortin

Problém dětí je takový, že se chtějí vyrovnat s jinými lidmi. Například s nějakými kámoškami, nebo dospělými, nebo pohádkovými postavičkami z Japonska. Proto také dělají vše proto aby tak vypadaly. Podívej se na některé 12ti leté holky. Kouří. Malují se, mají první tetování. Vypadají staře. Mají na nose různé kovové součástky. To proto aby nebyly jako pozadu. Tyhle holčičky se sice jako první vdají, ale také jako první poznají strašnou chybu. Muž je bude bít, ony se ti potom budou svěřovat. Budou muset za svého muže platit dluhy, o všechno se starat samy. Pak se rozvedou. Jestli je bohatá, chudá, to nehraje roli. Zůstaň jaká jsi, nikam nepospíchej, opatruj a pěstuj svou osobnost. Čas ti ukáže, žes udělala dobře. Mimoto budeš mít čas na školy a tam se určitě s někým seznámíš. Přeji ti hodně úspěchů a spoustu jedniček.

Další odpovědi
Nuk nuk

Myslím, že můžeš být ráda, že doby, kdy si lidé vyhledávali partnery podle bohatství, jsou víceméně za námi. Ono to sice v lidech je stále trochu zakořeněné, ale přeci jen si myslím, že i ti kluci z tvého okolí „jedou“ po něčem jiném.
A kluka si najdeš velmi pravděpodobně, i kdyby to nemělo být hned zítra.

ReHu

A to hledáš nějakého kluka tady??? Podle kategorie to vypadá, že hledáš kluka – pejska. Protože nevím, kolik je ti let, nevím ani, jaké máš zájmy, jak ti má někdo nějakého kluka najít??? A ty bys chtěla kluka, co má třeba peníze, ale je to hlupák??? Myslím, že časem potkáš takového, který se k tobě hodí a budeš si s ním rozumnět, a když budeš trochu rozumná a trochu odvážná, naučíš se i peníze vydělat. Když je někdo dostane bez námahy, snadno je utratí. Pomysli, co se stane, když třeba už nebude moci dostávat a nenaučí se je vydělat. Ty se to naučíš a nemusíš spoléhat na to, jestli dostaneš nebo ne a stejné to je i klukama. Nezoufej, představuj si ho, jak někam chodíte spolu a pod.a dopadne to dobře. R.

panenka

já si spíše myslím že to není o tom jestli je někdo bohatý nebo ne.i obyčejné holky si dokážou najít kluka.nevím kolik je ti let ale myslím si že kluka si určitě časem najdeš i ty.a to ti ho nemusíme ani hledat my tady.ta holka se možná ráda ukazuje a tim si právě získává takovýmto spůsobem dost lidí kolem sebe.protože jich zajímá co tá holka třeba má doma když jim chce něco ukázat asi těžko řeknou ne.vyraž si někám na zábavu z tohoto si žádnou hlavu nedělej a uvidíš že i ty se jednou dočkáš skus se třeba dívat kolem sebe zda už na tebe nějakej třeba taky nečeká

kenyrts

dnes je už taková doba,když někdo nemá co většina ostatních,tak je prostě „OUT“(mimo tuto společnost)začíná to už ve škole a končí to v letech kdy se začínáme zajímat o partnery.Je to takové pozlátko,které se zmuchlá a je po něm,ale to pravé je někde uvnitř(v srdci),tak nezáviď své kamarádce,možná to nebude tak dlouho trvat a bude ona říkat tobě(já bych chtěla mít kluka jako máš ty),určitě to přijde dřív než se naděješ,hlavně se koukej kolem sebe ať ho nepřehlídneš,držím pal­ce.

m.mrkvicova

no vis, to je tezka otazka. Troufam si predpokladat, ze jsi jeste velice mlada…a lamat neco pres koleno neni to idealni reseni..

mikiva

Říká se, že důležitější je to, co je v hlavě a ne na hlavě.Takže se netrap a radši se uč,on ten pravý určitě ocení,když bude mít chytrou holku .Někde se určitě najde,dej tomu čas.Kdo hledí jenom na bohatství asi není ten nejlepší člověk.Jinak se můžeš kouknout třeba na nějakou seznamku,je jich dost.