xiperio

Najde se v budoucnosti státní zástupce, který na to bude „mít koule“ a konečně ustřihne AB hřebínek?

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Až půjde AB od válu, ještě se o jeho kauzy poperou…

Další odpovědi
marci1

Kdo ví, AB je jako „neprůstřelný“ kapitán Klos. 🙂

elkon

A. B. není žádný hlupák, aby dělal něco nezákonného. Má kolem sebe dost lidí, kteří mu to ohlídají, aby na něj nikdo nemohl. A hlavně to nemá zapotřebí. Má takový majetek, že nemá důvod něco nekalého dělat. Ti, kterým šlápl na „kuří oko“ a uzavřel penězovody, se snaží na všech možných i nemožných frontách, ale je jim to prd platné. Bulvár neřeším, ti za peníze napíšou cokoli. A ti co nepoužívají zdravý rozum tomu věří. Někdy je to až trapné, co opozice vymýšlí. Když to nešlo doma, tak to zkusili přes Brusel. Marně.

Funna

problém je v tom, že i když sice kolem sebe slyšíš něco jiného, tak Babiš jen využívá mezery v našich „výborných“ zákonech, takže něco mu najít nebude nic jednoduchého…ony i dotace za Hnízdo byly z hlediska zákona v pořádku a za nemorálnost se dneska nazavírá…
mimo jiné, největší zlodějnou byla privatizace a vidíš snad, že by za to někdo seděl???

Herjulfson

Ne, koule mít nestčí. K tomu co asi myslíš by také musel mít oporu v zákonech a ty tvoří skupina lidí, kterou někdo označil slovy „všeci kradnů“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Pro Elkona. Má velký důvod, a to jsou peníze. I ty za Čapí hnízdo raději vrátil. A ví moc dobře ,jak nekalé to je, když dělal takové vifikundace, převody a utajení za anonymní akcionáře. I když před volbami tvrdil, že anonymní firmy nebudou dostávat dotace a státní zakázky. Ale to nevěděl, že mu na to přijdou.