Kepler

Nad planetou Země se stahují mraky, na co podle vás umře?

Co vás ještě napadá?

Nejlepší odpověď
Nassin

Člověk si ji zničí sám

Musel jsem zaškrtnout tuto variantu, protože je anketa špatně založená. Má odpověď zní: Země je silná na to, aby zničila lidstvo.

Další odpovědi
Justin1

Člověk si ji zničí sám

Nicméně mraky se v atmosféře tvořily už v dobách, kdy ještě nic nenasvědčovalo tomu, že tu budou lidé.

hapiky

Člověk si ji zničí sám

aliendrone

Aliendrone povolá své vesmírné gardy

Všeobecný civilizační úpadek nejlépe dokumentuje právě tato anketa Keplera (jinak známého jako „Jožin z bažin“ bo kde se ten Valmez nachází). Tož Jožo > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HmggaPGEP04 !! ;) :D :D

Dělat si prděl z aliendrona se ti zachtělo?
"Má je pomsta i odplata, přijde včas a jejich noha zakolísá, den jejich běd se blíží, řítí se na ně, co je jim uchystáno.“
Deuteronomium 32:35 ;) :D :D

Lgee

Aliendrone povolá své vesmírné gardy

Mirek Darvas

Člověk si ji zničí sám

Doporučuji zhlédnout (Netflix nebo někde třeba nelegálně FreeFilm) https://www.csfd­.cz/film/812944-david-attenborough-zivot-na-nasi-planete/prehled/

paul1

Člověk si ji zničí sám

Midoc

Člověk si ji zničí sám

Zahynou lesy nejen na kůrovce, jestli nebude dostatečně pršet i v létě. Pršet v létě nebude, když budou mít všichni černé střechy a bude se orat pole v červenci a srpnu. Rozpálené plochy mají vysokou teplotu, ohřívá se od nich nepřiměřeně vzduch. Teplo jde hodně i atmosféry, kde je potom místo mraků jen vodní pára způsobující skleníkový efekt. Pro vysoké teploty se netvoří oblačnost, neprší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Doufám, že ji zachrání Bruce Willis, jako už mnohokrát . 🙂

Kepler

Kdepak Bruce, ten na to nemá. Jedině Chuck Norris!