Lotr2008

Nad čím před spaním přemýšlíte?

Já často nemohu usnout, a tak přemýšlím nad různými věcmi, to je běžné. Často přemýšlím o dětech, vnucích, nemocech a někdy i o smrti, ale také o tom, co by mohlo být zítra k večeři nebo obědu. Nad čím před spaním přemýšlíte vy?

Nejlepší odpověď
elkon

Snažím se nepřemýšlet, ale občas jen tak, co třeba budu dělat druhý den. Ale dokud jsem byl v pracovním procesu, tak jsem někdy přemýšlel o pracovních věcech.

Další odpovědi
Ametyst

Přehrávám si znova, co mě ten den potkalo: jak jsem zareagovala, co jsem viděla, koho jsem potkala. Často také přemýšlím o knížce, kterou právě čtu.

icurusL

Já naopak přemýšlím až moc. Například onehdá jsem přemýšlel proč vlastně dýchám? Proč vidím, atd..^™√π

GM

Většinou nepřemýšlím, pustím si televizi a za chvilku spím.

Randomčlověk

Snažím se nepřemýšlet, ale jinak přemýšlím nad vším, co mě napadne…
Rád si k usínání pouštím hudbu, to pak nejde přemýšlet.

paul1

Opakuji si dobré prožitky z uplynulého dne a přemýšlím nad tím, co mne čeká zítra.

Reverend

Zrekapituluji si den, zapíšu si co všechno bylo ten den pozitivní, abych se k tomu mohl vrátit. A pak ještě osobní modlitba.

Filip84

Já jsem, hlavně teď v zimě, většinou tak zrychtovaný, že se nažeru, lehnu, a do 1/2 hodiny jsem tuhý.

Jinak je to různé, ale já jsem se odnaučil patlat se ve věcech (protože to k ničemu není), no a tak čas od času pár minut přemýšlím, třeba o práci, nebo něčem podobném, ale, jak říkám: většinou jsem tak unavený, že stejně vytuhnu. A když nemohu usnout, třeba když jsem marod, tak jdu něco dělat: číst si, pustím si film, cokoli, prostě nepatlám se v něčem.

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.