Na životě je nejtěžší ho přežít?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro někoho to problém je, jiný si ho radostně užívá. Záleží na tom, jak kdo si dokáže život zařídit a jak moc má život rád.

Další odpovědi
dudu

Blbost. Na životě je nejtěžší ho důstojně prožít!

marci1

Tak to vůbec ne. Život nemáme za trest, ale jsme prostě ti „vyvolení“, kteří by si ho měli užít. Spokojeně, humorně, s radostí. A kdo to neumí, má smůlu. 🙂

annas

Důležité je život prožít. Pro někoho může být románem či básní, pro jiného pracně sesmolenou slohovou prací, stejně tak je vše dané osudem, někdo je barbínou, jiný odřeným medvídkem.

Inspirace aforismy Jana Sobotky

Dá se říct, že čas nám nepřeje. Běžíme štafetu, ale chceme věřit, že do cíle doběhneme co nejpozději

Cenobita

Na životě je nejtěžší přežít ten konec, jinak je to většinou asi k žití.

Ze života stejně nikdo nevyvázne živ 🙂

led

Nie je dôležité život len prežiť, to dokáže aj zviera. Nežite svoj život, nenaháňajte sa za ním, bez ohľadu na iných, len preto, že je to váš život. Dôležité je prežiť svoj život tak, aby ste v hodine svojej smrti naň mohli spomínať, aby vaši potomci, aj keď z vás fyzicky už nič nebude, mohli stále na vás, na vaše dielo, v dobrom spomínať.

Drap

Ano, máš pravdu.