HelaHe

Jak zvětšit okno prohlížeče?

Na novém počítači neumím zvětšit okno prohlížeče. Na F11 a F12 je funkce ztmavit a zesvětlit… F13 nemám.

Odpovědi
quentos

Levý Ctrl a klávesa plus z numerické klávesnice. (Stisknu levý Ctrl, držím ho a druhou rukou klepnu do plusu.)
Lze i opakovaně – s každým stiskem těchto kláves bude okno větší. Pokud to bude moc, lze vrátit podobným postupem, jen místo plusu zmáčknout s Ctrl minus.

cochee

Quentosi, tady jsi neporozuměl psanému textu. Tázající se ptá na velikost OKNA, nikoliv jeho obsahu. I maximalizované okno prohlížeče, přes celou obrazovku, jde ještě zvětšit a to tím, že zmizí jeho dekorace. Standardně jde o klávesu F11, opětovným stiskem se zase dekorace objeví.

HelaHe, hledej na klávesnici klávesu označenou Fn. Máš standardně přepnutou klávesnici tak, že prostým stisknutím klávesy z řady F1-F12 se aktivuje jejich alternativní funkce, tj. u F11 a F12 ztmavení/zesvětlení displeje (u ostatních studuj příslušné symboly na klávesách). Když použiješ současně s klávesami F… klávesu Fn (stejným způsobem jako klávesu Shift nebo Ctrl), měl by se aktivovat původní význam kláves, to jest F1 – F12. Teď by mělo zvětšení okna prohlížeče fungovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

cochee: ehm, ty už nevíš, co bys mi roupama zkritizoval. To je mi logika houpacího koně: takže on podle tebe chce větší okno, ale obsah pořád stejně velký? Tedy miniaturní obsah v obrovském okně? K čemu by to asi tak bylo? Uvažuj trochu, než něco plácneš.

Dochy

Qentosi, dotaz byl jasně na zvětšení okna a výslovně na klávesy F11 a F12, kde F11 je zkratka na full-screen u většiny prohlížečů. Sorry, ale tentokrát ses netrefil, místo velikosti okna odkazuješ na zvětšení obsahu (v některých prohlížečích jen zvětšení fontů). A i v malém okně bývá standardně velikost textu tak jak je nastaveno v prohlížeči – tedy 100% bez ohledu na velikost okna (tj. v extrémně malém okně se klidně zobrazí jen jedno písmeno) a se změnou velikosti okna se font nemění, obvykle se podle velikosti okna změní lámání řádek (pokud to obsah nemá definované jinak a pokud je ještě co lámat)

quentos

*ona

SYMM

stiahni si doplnok chrome…Fullscreen Anything…a máš to

led

quentos,
ľubovoľné CTRL_+
palcom pravej ruky držím CTRL a malíčkom tej istej ruky + (zväčšiť) alebo – (zmenšiť) a v druhej ruke držím hrnček s kávou.
Tomu sa hovorí „ekonomika práce“ 😉

dr.luha

Nebo lze použít Ctrl a kolečko myši.

led

dr.luha, to už chce 2 ruky
a čo potom s kávou/čajom?