Alice ee 85

Jak s ním mám začít kenverzaci?

Na léto k nám jezdi jeden kluk. A letos jsem zjistila, že ho miluju. Znám se s ním už fakt dlouho. Občas na sebe koukneme.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Můžeš to zkusit

… divná anketa, otázka je na to JAK, anketa ZDA ANO/NE … líná huba, holý neštěstí: jdi za ním …

Další odpovědi
zbyndo

Zapomeň na něj

Alebo si vychutnaj tú platonicku lásku, to prejde samo, ale to už musíš prežiť, a zistiť ako to je, sama

elkon

Zapomeň na něj

Zajímá jej jen telefon, jako většinu podobných „cvoků“.

Nela56

Můžeš to zkusit

A jak jsi zjistila, že ho miluješ ? :D Jako vím, že semnou zde většina nebude souhlasit, ale jestli se ty stydíš a on je kouká do telefonu, tak mu napiš někde na sociální sít, ne ?

Alesh

Můžeš to zkusit

ivzez

Zapomeň na něj

Dneska prázdniny končí, on odjede a jeho zaujetí pro telefon bys stejně nezměnila.
Za rok si na něj nejspíš už nevzpomeneš.

Drap

Zapomeň na něj

Velmi znatená anketa. Vzhledem k tomu že chybí i jiná možnost, tak ani odpově+dět nejde. Buď se musíš naučit dělat ankety, nebo si poradit sama.

Gonfaloniér

Můžeš to zkusit

Ahoj, nechtěl bys někam zajít? Nebo rovnou navrhni konkrétní místo/činnost – na pizzu, do restaurace, do kina, na kávu,… Není to tak těžké (jenom se asi musíš odhodlat… to už těžší je, co?) .
Nebo začni jen s „ahoj“ a pak normálně konverzujte. Na něco se ho zeptej, na jeho plány, školu, prázdiny, něco co ho baví – popřípadě se zeptej, co ho baví, jkaé filmy, sporty, záliby. Rozveď to, sama něco řekni, své názory a co se líbí tobě. A pak se zeptej jestli někam nezajdete.