dust8

Myslíte, že z koronaviru bude celosvětová pandemie?

Odpovědi
led

Jiná odpověď

Výnimočne vkladám celý článok:
"Čína zatvorila prvú nemocnicu pre pacientov s koronavírusom, počet prípadov klesá.
Čínske mesto Wu-chan nachádzajúce sa v provincii Chu-pej – ohnisku nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 – zatvorilo prvú zo 16 dočasne postavených nemocníc pre pacientov s ochorením Covid-19. Počet nových prípadov infikovaných ľudí totiž v Číne výrazne klesá, informovala v pondelok agentúra Reuters.
Nemocnica bola uzatvorená po tom, ako z nej prepustili aj posledných uzdravených pacientov, uviedla čínska stanica CCTV. Čínske úrady však napriek výraznému zníženiu počtu nových prípadov zostávajú ostražité, keďže do krajiny sa zo zahraničia vracajú čínski občania, ktorých pozitívne testujú na koronavírus.

Čínske zdravotnícke úrady nahlásili v pondelok 202 nových potvrdených prípadov nakazenia, čo je najnižší počet nových infekcií za deň od 22. januára. Mimo územia provincie Chu-pej ich v pondelok hlásili iba šesť. V pevninskej Číne bolo doteraz zaznamenaných spolu 80.026 nakazených osôb."
https://www.ak­tuality.sk/cla­nok/768879/ci­na-zatvorila-1-nemocnicu-pre-pacientov-s-koronavirusom-pocet-pripadov-klesa/

verme tomu, že podobne to začne klesať aj vo zvyšku sveta

quentos

Už je

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-koronavirus-prerust-i-ve-svetovou-pandemii?podobna=1

Autista

Už je

Jan Kunčar

Ne

metro

Už je

EKSOT123

LED, bojím se, že vývoj v Číně nemůžem brát jako model. Tam je úplně jiný přístup: https://video­.aktualne.cz/ze-sveta/sit-pres-hlavu-a-dezinfekcni-ceta-cinska-urna-trenuje-zasahy/r~0287e­ba05a3011eab0f60cc47ab­5f122/

led

Myslíte si, že tajomstvo si Čína bude chrániť ako výrobu hodvábu v stredoveku a bude čakať až ho niekto v bambusovej palici prepašuje za Veľký čínsky múr?
Liek na epidémiu, ak nepozeráme na ľudské hľadisko, je aj veľký obchodný a žiaľ aj strategický artikel s prínosom vysokého zisku…