Kepler

Myslíte, že staronový ministr zdravotnictví konečně uspěje?

Možná to nevíte, ale do kin se chystá druhý díl veleúspěšného filmu Kill Bill (Uma Thurman, 2003), tentokrát pod názvem Kill Vir a v hlavní roli s Adamem Vojtěchem.
https://refresher­.cz/98819-Cesi-si-delaji-legraci-z-navratu-Adama-Vojtecha-Toto-je-vyber-nejlepsich-memu?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_va­riant=566701&dop­_source_zone_na­me=hpfeed.sznhp­.box&dop_req_id=R1YH­XqajZyr-202105270645&­dop_id=11899628

Nejlepší odpověď
Emefej

Recyklovaný ministr už uspěl, počty nakažených od jeho nástupu do funkce klesly.

Další odpovědi
Ametyst

Doktoři se svými úzkými specializacemi jako ministři prostě selhali. Včetně pražského velkostatkáře. Právník bude lepší volba.

paul1

Myslím, že ano, je to seriózní sympaťák a nezdá se, že by to byl nějaký z té slibotechny politiků.

Kelt

Je to jak hokej. První pětka něco zahraje a jde vystřídat, pak hraje druhá pětka a ti jdou také na střídačku a pak jde třetí pětka. A když jdou ti na střídání, tak se vrací znovu první pětka , ale s radami od trenéra.

da ny

Na těch pár měsíců, očekávám spíše to, že v již známém prostředí nadělá menší „paseku“, než nějaký nový lékař. :D

marci1

Určitě. Kdybychom náhodou onemocněli, což bychom nechtěli, Ken (Adam) by nám přišel zazpívat. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1_3DDRUID­Ng&t=63s

AlfonzSP

30.000 mrtvych na tak malou zemi je velky prusvih, takze snad to Babisovi ve volbach volici spocitaji

Zdroj: https://www.wor­ldometers.info/co­ronavirus/

L.G.

Asi ano, Babiš ho vzal na milost, protože se nejspíš nemohl zbavit pocitu, že ho vloni odvolal nezaslouženě, akt svědomí, jinak mně osobně Vojtěch nevadí, sice je to jen „fuška“ na pár měsíců, ale i tak👍

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.