CTTON

Myslíte, že bych mohl mít měsíčně 1000 návštěvníků?

Pokud bych si udělal nějaký alternativní web, jako jsou například odpovědi.cz, tak myslíte, že bych mohl časem mít 1000 návštěvníků měsíčně?

PS: kdo říká, že teď? Samozřejmě myslím časem. Česky umím. Akorát mi to tady za to nestojí.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, protože na sajt takového exota, který se ani neunavuje odměnit alespoň někdy snahu uživatelů píšících odpovědi palcem, se KAŽDÝ z vysoka vykákne. :D :D :D

Další odpovědi
quentos

Ani náhodou. Vždyť ani neumíš česky.
… tak takovouhle výmluvu jsem ještě neslyšel.

Zvidatel

Při tomhle myšlení a přístupu ne. Zvlášť když si myslíš, že odpověď na něco takového najdeš tady.
Odpověď je: mohl nebo nemusel. Pokud chceš přesnější odpovědi, klaď komplexnější otázky. (Obzvlášť sám sobě). Takové, kde zjistíš a uvedeš, co přesně chceš, čeho chceš dosáhnout, jak bys postupoval, pěkně hezky do detailu. Osobně mi tisíc návštěvník nepřipadá nijak moc (ale záleží, co chceš).
A časem? Časem se může stát leccos.
Pokud to, ale nevíš ty (a my to asi těžko budem vědět, když nevíme oč přesně se ti jedná a hlavně tě neznáme) a ještě se musíš ptát ostatních, tak toho asi nedosáhneš.

Myslím, nemyslím. Co myslíš ty? To je hlavní, když jde o tebe a o to, co chceš ty. Ne?

anonym

Zjistěte si, kolik je na světě lidí a pak si zjistěte, kolik z nich má přístup k internetu. Přešně tolik byste MOHL mít návštěvníků měsíčně.