Rokio

Myslíte si, že za hloupost by měl přijít trest?

Já si to nemyslím.

Pokud člověk napíše pravopisnou chybu, řekne hloupou myšlenku, nebo dokonce udělá nějakou hloupost, při které nikomu neublíží, měl by být potrestán?

Předem vám děkuji za odpověď a přeji hodně zdraví!

Nejlepší odpověď
zjentek

No tak ono hlavně za podobné nelze trestat ve společnosti, kde se nebazíruje na hloupostech. Ale znáš přeci společnost: jedna byla taková, druhá maková a další byla taky učitelka. (;

Další odpovědi
Postmaster

Pokud zavřeme do vězení všechny hlupáky, kdo potom bude platit daně?

elkon

V tom případě nejde o nějaké tresty, ale člověk se odhalí, jaký ve skutečnosti je. A čím více se to opakuje, tím více utvrdí své okolí jak je neschopný. Takový člověk už je potrestaný sám, svou hloupostí.

Justin1

Myslím, že pokud se nejedná o ohrožení bezpečnosti, neměl by být potrestán, ale měl by dostat zpětnou vazbu, aby se poučil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Příjde na rozsahu a místě.