Drap

Jiná odpověď (specifikuj)

Je mě to úplně jedno. Nezajímám se o něj

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď (specifikuj)

Neznám, nezajímá mě, je mi to jedno.

Postmaster

Myslím si, že nakonec s tvorbou na YouTube skončí

YouTube se mnoho změnilo a tím zde mnoho lidí skončilo já jsem taky na YouTube skončil i když jsem měl milion návštěv za rok.

Zdroj: https://vitkou­ba.signaly.cz/ru­brika/digitali­zace

Ametyst

Ne

Nevrátí, protože kdo chce dále vidět jeho tvorbu, musí zaplatit.

df

Jiná odpověď (specifikuj)

Není to vyloučené. Chce zkusit něco jiného, někam se posunout. Je to jeho věc. Možná zjistí, že šlápnul vedle. Možná zjistí, že to stálo za to. Některá videa se mu dost povedla, třeba rozhovory s Čechy žijícími v usa jsem si pustil vícekrát.

Marty Koller

Ano

Je to výbornej youtuber já myslel že ještě pořád točí? Co se stalo?

paul1

Ne

GM

Jiná odpověď (specifikuj)

Nesleduji tohoto, ani žádného jiného youtubera – ku. Pro mne zbyteční lidé.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.