vlozitkon

Myslíte si, že primátor milionového města, který ho má problém uřídit může někomu kázat jak vést miliardovou Čínu?

Nejlepší odpověď
Alesh

ve svobodné zemi může téměř každý dělat téměř cokoli, co není nelegální. Takže klidně můžu třeba já kázat Číně, totéž může dělat Hřib, ty nebo tvoje máma. Není na tom nic nelegálního. Navíc si teda myslím, že kecáš, Hřib určitě není kněz, takže určitě kázat neumí.

Další odpovědi
Edison

Ani sinemyslím, že by Hřib nejen, že by komukoli kázal. Ale tím míň Číně. Na druhou stranu na svůj názor právo má a má právo ho i říkat.

anonym

Každej si může kecat do čehokoliv. U nás. V Číně ne.

Dochy

Když tady nicka na odpovědích může kritizovat primátora milionového města, tak proč by primátor milionového města nemohl kritizivat šéfa Číny?

Kryšpín

Občas některý politik začne blábolit a obyčejný člověk v neobyčejném státě ihned nepozná zda to je pravda, nebo si dal jonta či bobulku.

anonym

Ačkoliv se vám to možná nelíbí souhdruhu, doby kdy jste mohl jen držet hubu a krok a nikdy neříct zlého slova o komunistech omezujících na každém rohu lidská práva a svobody jsou naštěstí pryč.

Takže ano může, máte s tím nějaký osobní problém ?

vlozitkon

Zajímavé, že všichni mluví o Hřibovi ač nebyl vůbec jmenován 🙂

anonym

to nebyla složitá dedukce … dám ti podobně záhadnou otázku „Také si myslíte, že by měl čínský a ruský kolaborant a president ČR táhnout zpět na Šumavu ?“ … schválně zda uhodnete, nejmenoval jsem ho přímo 🙂 je to záludné že ?

Alesh

milionových měst, kde je v čele primátor, zas u nás tolik není… aha, a teď přijde tvrzení, že nikdo tu nemluvil o ČR atd.