jsemjá

Myslíte si, že Opráski sčeskí historje otupují mozky?

Já ne. Sám je taky čtu. A navíc to nemá být určeno pro děti, co tomu nerozumí, takže proč jim to kupují? Nechápu myšlení českých rodičů. (Jen některých)

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, je to vtipně propracovaný koncept, který reflektuje situace v kontrastu s aktuálním děním. Není to sice předloha pro výuku českého jazyka, ale své místo má.

Další odpovědi
Hufnágl

Ony jsou i v tištěné verzi?
I já je čtu, a líbí se mi, jak se przní čeština.

quentos

Ne. Kdo je tupej, zůstane tupej. (Např. někdo, kdo napíše název s malým písmenem a pak zcela nesmyslně „českých“ a „rodičů“ s velkými písmeny.)

Hufnágl

Tady někomu praskne cévka. https://static­.xx.fbcdn.net/i­mages/emoji.php/v9/ta/1­.5/28/1f602.png

Mc Merkurion

@quentos: a ty se divíš, když je IN prznit češtinu …