kornout

Myslíte si, že ODS vyloučí „blázna“ Pavla Novotného nebo se jim ještě chvíli bude hodit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze vyházet všechny blázny z ODS. Kdo by potom bez ODS vedl opozici. Kalousek všechno neutáhne.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… proč ??? v jádru jsou stejní, jen to nekřičí tak nahlas …

dudu

Ne. Vedení se ho bojí.

Pepa25

Pavel Novotný není blázen, jen nahlas řekne, co si stejně spousta lidí myslí … Ale samozřejmě je důležitá i forma, takže s jeho chováním nesouhlasím.

smtronoska

Já doufám, že ho brzo vyloučí. Bacha totiž na něj. On ten Novotný je takový český Erdoğan říznutý s Hitlerem. Erdoğan také vyřvává, že říká jen to co si většina Turků myslí a Hitler zase vyřvával kdo by měl viset a kdo je čí k*rvička.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.