Super guy

Myslíte si že nošení německých maskáčů (Waffen SS, Wehrmachtu) z druhé světové války je dneska nepraktické?

Dočetl jsem se a pár lidí mi řeklo že nošení německých maskáčů(Waffen SS, Wehrmachtu) z druhé světové války je dneska nepraktické. Řekněte mi prosím co si o tom myslíte nebo jestli máte nějaké zkušenosti s tímhle prosím.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, nebudu se zaobírat všelijakými „podpora nacismu“ apod. kravinami (kdo ví, jak to dneska ohledně toho vlastně je, malovovískáči se také chtějí předvést, no).
Jsou zde ale skutečně PRAKTICKÉ důvody, proč je nenosit. Hlavním je jejich historická (a potažmo i tržní) CENA, pokud jsou to originály. Ta s postupem času jen POROSTE. :)

Další odpovědi
elkon

Do lesa na dříví dobrý, jinak budeš jak pako.

Emefej

80 let staré oblečení bude asi dost vetché na denní nošení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.