jirka F

Myslíte si, že někteří autoři když sem píší otázky, nejdříve uvažují, než něco napíší?

Nebo plácají páté přes deváté.

Vzpomněl jsem si na větu z filmu chalupáři kde Bohouš říkal že autor když to psal tak uvažoval.

Nejlepší odpověď
Kepler

U některých ptáčů mám dojem. že se řídí právy Divokého Západu: nejdřív střílí a pak se teprve ptají (ale jen někdy).

Další odpovědi
quentos

Někteří skutečně plácají páté přes deváté, třeba ty. „Myslíte si že někteří autoři když jsem píši otázky tak nejdříve uvažují než něco napíší?“ Tatar by to napsal líp…

Rokio

Tak já často plácám páté přes deváté.

paul1

Já myslím, že ano, i když se dá otázka během psaní upravovat. Ale předem aspoň v hrubých obrysech mít otázku připravenou je lepší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.