Super guy

Myslíte si, že by měla existovat KSČM?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, nevidím žádný rozumný a pravdivý argument pro její zrušení.

Další odpovědi
Dochy

Já si myslím, že ne. Ale na druhou stranu nesouhlasím s jakýmkoli násilným rozpuštěním. Pokud má své příznivce, tak jediné co můžeme dělat je pokusit se vysvětlovat.

Kepler

Ne, měla být zakázána stejně jako nacistické strany. Jsou to strany diktátorské, potlačující lidské svobody a práva. Němci velmi dobře věděli, proč ji v r. 1956 zakázali, stejně jak NSDAP.

Emefej

Ano! Její podpora vládě ANO je nenahraditelná.

Mc Merkurion

… a proč by ne ??? … levicové strany existují všude, a minimálně jeden zanícený komunista je v každém státě …

Kryšpín

Když se zakáže tak se přejmenuje na př. Červení bratři a půjde to dále.

elkon

Nijak mě nepřekáží.

anonym

Ne, viditelné zlo v podobě komunistického hnutí je více na očích.

Butters_xD

Kepler má pravdu :) Měli jsme jí dávno zakázat.