autacek

Myslíte si, že kdyby po volbách skončilo ANO v opozici, že by se nadále předseda hnutí angažoval a vůbec seděl v PS?

A myslíte si, že ten binec, včetně schodku a dluhu jako prase, dá nějaká nová vláda do pořádku?

Nejlepší odpověď
Nassin

Co to povídáš? ANO může za binec, schodek a dluh v době pandemie? Sundej si klapku z očí, Piráte, a rozhlédni se, jestli náš premiér náhodou nevládne v celé Evropě nebo dokonce i celému světu.
Jistěže dá Hnutí Ano po volbách vše do pořádku, ale jak se vyklubala opozice s novými názvy, klacky se budou od ni házet dál.

Další odpovědi
Pepa25

  1. ne, ANO2001 je hnutí, ne politická strana (jak sami uvádějí), takže si je nikdo nedokáže přestavit jako standardní opoziční politickou stranu. Podobně Babiš nemůže fungovat jen jako řadový poslanec. Takže ano, v případě prohraných volbách je velká pravděpodobnsot, že se Babiš nebude angažovat v politice (pokud tí nemyslíme politickou nominaci do nějakého významného státního podniku nebo úřadu) a hnutí se možná rozpodne …
  2. dluh je velký, ale naštěstí ne až tak moc. Spíš bude důležité zastavit trend jen stálého zvyšování výdajů a prohlubování schodku

jakmanos

Tvoje starosti bych chtěl fakt mít…

plebs

Pan Fiala a pan Bartoš vše převezmou a začne pohoda a blahobyt

Mr. Marek

Babiš v opozici? Nenech se vysmát, utopie. Vždyť on neví, co porážka je a myslí si, že je neporazitelný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

Nassin: Samozřejmě, že za to všechno může. V odborných věcech by měli vždy rozhodovat jen odborníci, ne politici. Odhlasovat si medicínský postup! Co je to za zhovadilost? Dobu, kdy nad odborností vítězila ideologie, jsme tu už měli a všichni víme, kam to vedlo a jak to dopadlo.