kajak98

Myslíte si, že Česká televize „vystřihne“ tuto pasáž z Djokovičova rozhovoru?

https://youtu­.be/01yp3ltVXh0

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě nevystřihne. Proč by to ČT dělala? Vůbec nic takového nebude vysílat.

Další odpovědi
da ny

Ne.
Ty časy kdy ČT poskytovala prostor stranám a lidem s odlišnými názory. Pamětníkům /z obou stran), svědkům, historikům, odborníkům jsou ty tam.
Dle mého názoru ta „tma“ se dostavila s Ivanem Langrem (ministr vnitra).
Není třeba něco „vystřihnout“. Co se nehodí, lidi nezajímá, se prostě nevysílá vůbec.
Nepotřebuji rozhovor, vyprávění Djokoviče. DOBŘE si pamatuji vyprávění českých vojáků a generála. Z doby, kdy TV kanály nabízely i objektivní informace

Jak to bylo s bombardováním Srbska, Bělehradu si dobře PAMATUJEME. Nejprve horování a „nutnost“. Po letech přišla omluva a uznání chyby.
České svědectví o činnosti Modrých přileb (Somálsko a jinde). Pravda je, že po těch lidech není ani vidu, ani slechu. Každý, kdo má nějakou rodinu je zranitelný. Ustoupí do pozadí.
Na začátku horké hlavy, nenávist, politické zájmy. Nikoho nezajímají názory/důvody druhé strany.
Někdy to zhodnotí až historie, s časovým odstupem. Ovšem historii nepíší ani vítězové, ale ti kteří vládnou.
Při dělení Jugoslávie, přišla spolužačky rodina (Bělehrad) o chatu u moře (Chorvatsko), bez náhrady.
Dnešní generace jsou vychovávány k obrazu něčímu, snadno ovlivnitelné, důvěřivé, zmanipulovatelné, poslušné. (naštěstí ne všichni).
Ještě si ty vládnoucí gardy budou muset počkat 15 – 25 let. Než vymřeme „my“, také pamětníci a potomci pamětníků (dobrého i zlého). Pak už „nakukají“ lidem/dětem, co budou chtít

aliendrone

Osobně se kloním k názoru Drapa. Proč? Potože především VÍME JAK TO CHODÍ! Navíc má vláda právo „bojovat s dezinformacemi“ a ČT dle zákona musí „vyváženě informovat“, nikoliv „šířit dezinformace“. 😁

Žiješ snad dlouho v zahraničí a už nevíš JAK to u nás v Črdeli chodí? 😉

Tož KDYBY…

  1. Bombardování bylo HUMANITÁRNÍ! Letadla shazovala potraviny, léky, plyšové medvídky pro děti a tak vůbec! 😉
  2. Zničené budovy – školy, nemocnice apod. VOJENSKÉ STRATEGICKÉ OBJEKTY mají na svědomí čínští nebo Putinovi agenti (dle AKTUÁLNÍ situace – co se právě hodí lépe).

Že je video fejk, herec v něm NENÍ Djokovič jistě již „dokázaly“ weby jako manipulátori aj. čestapácké žumpy. 😕

SLÁMA U KRAVÍNA!!! 😁 😁 😁 😁

Ametyst

Pro Českou televizi není problém předstírat, že žádný Djokovič neexistuje. Jako neexistovalo 70 tisíc demonstrantů na Václaváku.