Super guy

Myslíte si, že by se civilistům mělo zakázat nošení maskáčů?

Nejlepší odpověď
Danecek120

Myslím si, že by si měl každý nosit co se mu líbí.

Další odpovědi
zjentek

Jo a taky podprsenek!

anonym

Dříve jsem chodil chytat ryby.V podzimních a zimních měsících jsem měl teplou bundu s kapucí,která byla maskáčová.To jsem měl snad chodit k řece v reflexní vestě?Není už těch zákazů a příkazů příliš?

Drap

A jaký by to mělo význam? A kdo by to kontroloval?

iceT

A co takhle zakázat chlapům slipy, příliš těsné gatě, almaroidním holkám zákaz nošení legín a krátkých triček s úzkými ramínky?

Mc Merkurion

… a proč ??? co takto teda vojákům zakázat civil (už to tu bylo) ??? k čemu by to jako bylo ???
… maskáče maj jednu nespornou výhodu: nejni na nich tolik vidět špína a fleky >>> dokonalý oděv pro dokonalého muže …

alik360

ať si každý nosí co chce ale v lese na cestě bych dávala pozor

Lurius

A jak chceš zakázat všechno oblečení, které ti dovolí splynout s prostředím?

Ametyst

To je výplod bolševíčka nebo Evropské komise? Pro samé zákazy, příkazy a buzerace ani nevíme, jestli třeba porušujeme zákon tím, když snídáme v pyžamu. 🙂

Jakub Tlapal

Nevidím k tomu jediný důvod. Já sám nosím rád maskáčové oblečení , protože v něm hezky splynu s přírodou. Nosím ho do lesa na houby, k rybníku na ryby, ale někdy i jen tak na zahradu. Nemám rád výrazné barvy a vzory na oblečení. Chodit celý v černým ale zase nechci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

IceT: Almaroidním? (; D;

Mimochodem, vše tebou jmenované by se mělo zakázat a porušení tvrdě trestat zákonem, co tam nějaký maskáče… (;

iceT

Ano, almaroidním, není nad pohled na holku/ženu, co má legíny a krátkej svetr nebo triko, a je jedno, jestli má metrák nebo jen půl metráku. Chlap ve slipech? ChaCha, a v úzkých gatích, zvlášť v kombinaci s pavoučíma nožičkama…no co si budem vykládat.