zvonisek

Myslíte si, že by mne někdy někdo dokázal mít rád?

Dosud jsem neměla přítele, bohužel. Zamilovaná jsem byla několikrát, ale bohužel city neopětoval. Nevím, co dělám špatně, pro druhé bych se rozkrájela. Jen mne přitahují starší a vyspělejší muži. S vrstevníky si nějak nemám co říct.

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak to si piš! Zvoníško, víš, že jednoho tajného obdivovatele máš ve mě a že bych tě dokázal mít rád stoprocentně? No tak to je snad bez pochyby, jasně, že víš! So, just call me immediatelly or leave your phone number on my private box. We can breathe! (;

Další odpovědi
Alesh

Jasný, dej tomu čas, to přijde. A fakt to neříkám, jen tak, ono to opravdu funguje. Ideální na to je čas strávený na VŠ na kolejích, tam toho pravého / tu pravou najdou i ti nejzoufalejší ze zoufalých. 😉

Mc Merkurion

… samozřejmě že tě má někdo rád, jen je otázkou, kdy se potkáte …

Zvidatel

Beztak. Měj ráda sama sebe a on se nakonec někdo objeví.
Kdyby sis věřila a měla ráda sama sebe, tak by ses na tohle neptala.

anonym

Samozřejmě. Neměj strach, jednou budeš šťastná, až potkáš toho, kdo ti bude tvé city opětovat. Asi se to nedá naplánovat a nehledej na sobě chyby, i když vím, že má člověk tendenci se vinit, ale není proč. Buď svá a dělej, co tě baví.

dubraro

Na tom, že tě přitahují starší muži, není nic výjimečného a určitě by se našel i takový, který by tě měl rád. Ve škole a ve společnosti vrstevníků se s ním ale těžko setkáš. Co tak nějaká brigáda tam, kde jsou lidé všech věkových skupin?

Justin1

Já jsem pro sebe vhodný protějšek hledal 18 let, ale nakonec jsem ho našel.

Určitě se Ti to povede taky a zabere Ti to mnohem méně času.

Kelt

Tak pro zjentka je málo Emma Stone, co takhle zvonisek? A kdo ví, kolik dalších. No jak se říká – Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

Mc Merkurion

@zjentek: … to nemůžeš napsat česky, že si chseš vrz**ut ??? kdo to má luštit, víš přeci, že má s anglinou problém !!!

zjentek

Nééé, takový nejsem, já rád něžná pohlaví jako bytosti! (;

Tady jen JASNĚ odpovídám na položenou otázku. Navíc zvoníšek je ještě dítě, že zvoníško? Držím pěsti a hodně fantazie při tvorbě, pa. (;(;(;