Rokio

Myslíte si, že až budu starý, tak budu moudrý a konečně dospěji?

Budu pak ze mě mudrc?

Nejlepší odpověď
zjentek

Proč bys to tvl dělal? Přemýšlej, co by tě k tomu ASI TAK vedlo. Počkej, přemýšlím… .............­.............­............. třeba uživatel elkon? Chachááá, tak to MÁŠ DOBRÉ!!! (; D; D;

Další odpovědi
Drap

Nemyslím, a zřejmě ani myslet nic podobného nebudu.

Postmaster

TO ZÁLEŽÍ NA TOM JESTLI BUDEŠ ČÍST
https://gvkb.blog­spot.com/

dudu

Je to pravděpodobné, ale pozor, také existuje rčení „vůl zůstane volem a pařez pařezem“.

paul1

Já Vám to ze srdce přeji.

xiperio

Obávám se že 250 let se nedožijete.
A do té doby není šance.

elkon

U tebe nic takového nehrozí. Moudrý člověk se stále nevnucuje a nepředvádí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.