Rokio

Můžete zkusit napsat do vyhledávače slovo Rokio? Mohli byste napsat tři stránky, které byly nejvíce navrchu?

Jako vyhledávač myslím ten základní, který je pod kartami. Zajímají mě tři webové stránky, které se vám ukážou jako nejpopulárnější. Jinými slovy jsou úplně navrchu.

Mohli byste prosím napsat jejich názvy? Předem děkuji za tuto službu.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud chceš výsledky vyhledávání v nepersonalisované podobě (tzn. chceš mít jistotu že se ti tvé vlastní návyky při procházení stránek a osobní záložky nepromítají do pořadí výsledků vyhledávání) otevři si anonymní okno prohlížeče a v něm použij google, v anonymním okně uvidíš obecné výsledky vyhledávání, jaké by viděl jakýkoliv jiný nepřihlášený uživatel a nemusíš o to žádat ostatní.

Další odpovědi
Kelt

A proč si to neuděláš sám? Tohle je vrchol lenosti.

elkon

A opět ve starých hloupých kolejích. Jedním slovem, nepoučitelný. Kdy už konečně pochopíš, že ty tvé eskapády nikoho nezajímají.

anonym

Zkusit to můžu a ty stránky bych napsat mohl.

Mc Merkurion

… neblbni !!! smažou ti to jako reklamu !!!

zjentek

Rokio, hele, začínáš být arogantní skoro jako dudu a tím taky můžeš brzy začít dráždit úplně jinou sortu lidí, než které tady zcela běžně sereš… ňápeš? To ber jako preventivní oznámení – takovou NADČASOVOU ODPOVĚĎ.

quentos

zjentek: škoda že do diskuze nejde dát palec. Řeks to úplně geniálně.

zjentek

Jo no… to s tím palcem mě taky mrzí. (;

Rokio

zjentek: Moc se omlouvám. Nevěděl jsem, že tato otázka je arogantní a uživatele Odpovědi.cz pohorší.
Kelt: Myslel jsem si, že jiným lidem se zobrazí jiné výsledky po zadání stejného slova.

anonym

Pokud chceš vyhledávač v nepřizpůsobené podobě (tzn. chceš mít jistotu že se ti tvá domovská stránka ve vyhledávači nezobrazuje jako první prostě jen proto že ji sám často navštěvuješ) otevři si anonymní okno prohlížeče a v něm použij google, v anonymním okně uvidíš obecné výsledky vyhledávání, jaké by viděl jakýkoliv jiný nepřihlášený uživatel a nemusíš o to žádat ostatní.

zjentek

V pohodě… zatím… (;(;(;

zjentek

…jinak, čistě mezi námi, chtít po druhých gůgnout rokio, TO JE vrcholem arogance.