Rokio

Můžete mi prosím poradit, jak neotravovat uživatele na Odpovědi.cz?

Co mám udělat, abych tady neotravoval? Jak neobtěžovat lidi kolem sebe?

Mějte na paměti, že mi nebylo shůry dáno a ten lék na blbost mi ani v lékárně nechtějí prodat. Přitom jsem apatyku navštívil už více než stokrát a nepomáhá to.

Můžete mě chudáčkovi Rokiovi pomoci, jak nečeřit vody a nebýt otravný? Myslíte si, že to dokážu, pokud se budu snažit? Budu malat ve stoje, v leže i v sedě. Nahradím stroje a zhavím se otěže.

Nejlepší odpověď
Drap

Každou otázku si rozvaž a dej si otázku. K čemu mě budou odpovědi dobré? A k čemu budou ostatním a mohou jim nějak pomoci?
Kromě toho přestaň řešit kolik jsi našel lahví, sebevražedné a jiné trestné činy.

Další odpovědi
elkon

Neptej se na kraviny, ale na smysluplné věci. Řadu dotazů piš do vyhledávače. Ale na hovadiny ti ani vyhledávač nenajde odpověď. A nikde není psáno, že zde **musíš nutně **něco psát.

Themeansar

Založ si blog a nebudeš nikomu na internetu vadit je to zadarmo a je to v češtině.
Ukázka
https://gvkb.blog­spot.com/

Zdroj: https://www.blog­ger.com/

cappuccino

Rokio, ty nejsi zadny chudacek, za ktereho se rad vydavas!
Ty mas spoustu volneho casu, ale nespravne ho investujes. Ukazal jsi se jako dobry obchodnik. Tak neco vymysli, co bys mohl prodavat, nebo si vem nejakou brigadu na dobu, co mas volno a svoji energii vybijej jinym smerem, nez otravovanim lidi.
Urcite mas jiste postizeni, ale predvadis nam, jak se naramne bavis, kdyz ti na tvoje hovadiny skocime.
Ze zacatku jsem te litovala, ale ted uz ne. Ty moc rad provokujes a jsi rad stredem pozornosti!
Musis se vic snazit. Jsi mlady kluk a mas zivot pred sebou! Neproflakej ho!!!

Filip84

cappuccino: Já jsem ho nelitoval nikdy, protože – víš co:

  • má „plný“ invalidní důchod. Jsou jiní „chcípáci“, třeba jsou na tom i mnohem hůř, nebo podobně – zas osobně ho neznám a mají třeba jenom ten nejnižší důchod, nebo nemají vůbec žádnej důchod – protože se nevlezou do tabulek (holt byrokratický moloch kde koho semele!), a nebo prostě mají smůlu – na posudkovýho lékaře, na kokota ouředníka (takových je, všude na světě, a u nás zvlášť!).
  • Má paní matku, ta se o něj stará, má ho ráda, a to je víc, než má spousta lidí! 😎 On si, ve své blbosti, ani neuvědomuje, co má.
  • Oproti druhému „Rokiovi“ je chytrý jako vopice! 😅 Jako pět opic a ještě trochu k tomu! Ne, na rovinu, druhý „Rokio“ je Trottel, a ten třetí „Rokio“, co se tu teďka uhnízdil (Themenasar, nebo jak se ten bazmeg jmenuje 🙃😅) je taky „na pasece se pase bílý kůň“. Don Rokio ne, to je „baron“, ten je chytrý až moc, až by mu měli pokrátit důchod! 😆 Jenom ze sebe dělá Trottela.
  • Několikrát jsem mu psal (to už je taky nějaký ten „tejden“), že je zase úplně mimo. A on mi, několikrát, do chatu odepsal, že si je toho vědom. Tak když si je toho vědom, tak za to ale může, že to tady píše, jo, jednoduché.
  • Jednou tu cosi psal, tahle jako v noci to bylo, a to byla taková ta „klasická“ otázka, ve které – vlastně – žádná otázka není, prostě Don Rokio se potřeboval vykecat. No a v tom vykecání se napsal, doslova, že tady schválně píše kokotiny, protože ho baví ty reakce na to. Něco mu tehdy na to odepsal Kelt, a pak ještě v dalším dotazu ho Kelt poslal do prdele, že tady sere lidi, schválně, a teď, jako, čeká, že mu někdo bude pomáhat: fuck off!, nebo tak něco. Jenže oba ty posty pak admin smazal, no tak asi toho Don Rokio využil (říkám, on je rafinovaný, jak cukr krystal!), a zase ze sebe začal dělat „beránku boží“ & „Ignáci podaruj nebožáka stříbrňákem“ & „voláme ho Tóma Hluchoněmec: člověk povětrné, ale móše by neublížil. Živí sa poctivo: prodává škaprilíře proti tému strašání z Čórtova Hrádu“. Washeißt! „Unterwasserman“ to je! 🙄🤦‍♀️👿👿👿