_Bůh_

Můžeme se zítra k ženám zase chovat jak dobytci?

Dnes je MDŽ, takže dneska se máme k ženám chovat dobře, a dát jim kytku, chápu. Zítra už ale MDŽ není, takže zítra to už neplatí, chápu to správně?
Protože kdybychom se měli k ženám chovat pěkně po celý rok, tak by to 1) jednak bylo nemožné a 2) by se zvláštně kvůli tomu nevyhrazoval jen 1 den, kde si to odbydem. Takže kdokoliv, kdo chápe základy formální logiky, z existence tohoto svátku musí dovodit, že zítra zase čeká ženy peklo. Není pravda?

Nejlepší odpověď
quentos

Můžete, ony to milují. Jinak by hodné muže v jednom kuse neodmítaly.

Další odpovědi
Drap

Od primitiva bez zkušeností, lze takový závěr, který jsi vytvořil, očekávat.

marci1

Pánové, tento citát hovoří jasně: „Chovejte se jako princové, když chcete mít doma princezny, protože jenom na voly čekají doma krávy!“ 🙂

Marty Koller

Hej to se nesmí, ženy nás mají rádi. Tak poprosím o klid.

zjentek

Kámo to je prd ale ženská dobytek, to je teprve LIGA! Však si to představ- chrchlání, plivání, vapování, chcaní na branku jedné paní…

Quentos, jak víš že jsi hodný?! (; D; D;

cochee

Já se k ženám chovám furt stejně, ani jako k dobytku, ani jim nepodsírám. Osmý březen mě vůbec nezajímá, stejně jako kompletně všechny ostatní dny, pro které je zažitý termín „svátek“ nebo v podobném významu.

zjentek

Marty jen ta tvoja na tebe jaksi smolí, co?

_Bůh_

Drap: To ne já, to formální logika.

elkon

Formální logika primitiva, slušný člověk tak neuvažuje. Co také čekat od trolla.