Může to ohrozit i Odpovědi.cz?

Jak potom budeme moci fungovat?Také nebudeme schopni pomoci některým zdejším uživatelům zvládat jejich psychické potíže.Jak dál?
https://www.li­dovky.cz/svet/rus­ko-ukrajina-valka-internet-kabel-spionaz-ponorky-lod-usa-evropa-nato-atlantik.A220310_152­919_ln_zahrani­ci_rkj?zdroj=LN_ga­lerie

Odpovědi
zjentek

Tak spojení mezi Evropou a Amerikou tě snad netrápí. Zas takého giganta z odpovědi.cz nedělejme. (;

elkon

Odpovědi.cz v globálu neznamenají nic a spojení funguje i po satelitech.

Drap

Nevěř Lidovkám