Rokio

Může stalker skončit v psychiatrické léčebně v uzavřeném oddělení?

Pokud tam skončí, tak mu zbyde jen otravovat druhé zprávami, SMSkami a telefonáty, což není ono.

A co když mu seberou i mobil a nedovolí jít na internet? Co pak bude chudáček obtěžovatel dělat?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Smack

ano

12kolemjdouc

jiná odpověď

Stalking je trestni cinnosti jen kdyz trva min mesic nonstop a ma podobu ohrozujici zdravi na jine. Muze a nemusi. Ja se treba chtel osobne sejit s jednim clovekem, ale nechtel, tak jak jinak se s nim mas zkontaktovat, kdyz je to nalehave? Mi nadaval, tak jsem si to s nim chtel vyridit tak, ptz zakon, policie nevyresi vse vzdy za tebe. Nekdy musis vzit do svych rukou. Ptz vzdy jak nekdo pouzije toto slovo, tak si nekdo predstavi vraha z thrilleru nebo psychicky naruseneho. Jen ptz chces neco s nekym vyridit jeste neznamena nutne naruseny. Takto ten pojem zkresluji v mediich, novinach a hloupi lide o tomto takto pak smysli. Kdyz ti mekdo zabije matku a chces ji zabit zpet, znamena to ze jsinaruseny nebo ptz vis ze v psychiatrii by ti akorat nakecali lzi, abys dal pokoj nebo se vylecis tak, ze to vezmes do svych rukou? To je nejlepsi „lecba“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

Smack: Proooč? Já hrozně rád stalkuji. Mám to jako svoje hobby.