Lgee

Může být i chytrý člověk „naivní“?

Pokud ano, v jaké oblasti?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. V jakékoli. Naivita s chytrostí vůbec nesouvisí.

Další odpovědi
orwell

Tohle se řešilo v jednom pořadu Karla Šípa (tuším Všechnopárty) a došli tam k názoru, že může, ale prý jedině při souloži. To může být současně na i v ní.
Ta chytrost ovšem není podmínkou, ale ničemu nevadí.

led

Prirodzene. Veľa chytrých ľudí je naivných a veľa naivných ľudí je chytrých.
…Každý/á/é sme nejako udretí…

elkon

Oblast nelze určit, může to být cokoli, co je pro běžného člověka jinak úplně samozřejmé. Můžeme na to narazit občas třeba i zde na poradně. Takže naivita může být kdekoli.

Rocker

Může.Podivej se,kolik lidi s vysokoškolským vzděláním je v různých sektách jako jsou jehovisti apod.

zjentek

Na př. já jsem až kolosálně naivní, takže za mě ano, může! (;

paul1

Myslím, že ano a v jakékoliv oblasti.

Lotr2008

Ano.